Začiatky mi nikdy nešli dobre. Nie, že by som mala problém s predstavovaním sa, nie som nejaký antisociál. Teda, vačšinu času nie som. Ale nie vždy viem, čo je dôležité povedať na začiatku. Asi by som vám mala oznámiť, že tento blog bude o všetkom možnom, o mojich myšlienkach, nejakých radách (oh wow, teenka, ktorá dáva rady! Veľmi neobyčajné) a všetkom, čo ma zaujíma. Nudím sa, tak blogujem. A vôbec netuším ako to tu celé funguje, oh panebože.